AKCIJA 18. KATALOGĀ FABERLIC

460 265_стартовая

Vēlaties kļūt par FABERLIC AK Priviliģēto pircēju vai  konsultantu, tad esat nokļuvis īstajā vietā!!!

Tev ir tikai 15 minūtes laika, lai sagatavotos svarīgam pasākumam? Tev noteikti būs vajadzīgi palīgi. "Beautylab" līnijā iekļautie līdzekļi tūlītējām pārvērtībām neatstās Tevi nelaimē!

Tiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā un veiks pirkumu 2019. gada 18. kataloga darbības laikā, dāvinām ekspress kopšanu no "Beautylab" līnijas: 

  • Krēms sejai "Blur" (1049) padara ādu gludāku un matētu, padara vienmērīgāku sejas ādas toni, nomaskē krunciņas, poras un citas nepilnības. 
  • Ekspress maskas "Matēšana un attīrīšana" (1043)"Liftings un mirdzums" (1044) un "Ideāls tonis un mitrināšana" (0234) ļaus iegūt vajadzīgi efektu dažu minūšu laikā! 
  • Nostiprinošā maska-plāksteris ādai ap acīm (1089) ātri nostiprinās plakstiņu ādu, piešķirs tai tonusu, izlīdzinās krunciņas, mazinās tumšos lokus zem acīm un tūsku. 

Lai saņemtu dāvanu: 

  1. Reģistrējies mājas lapā no 9. līdz 29. decembrim
  2. Līdz 29. decembrim veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 30,99 * vērtībā.
  3. No 30. decembra līdz 19. janvārim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanā produktu komplektu no "Beautylab" līnijas.

*Neskaitot autopasūtījumus, servisa maksu un maksu par produktu piegādi.

Būt kopā ar Faberlic – tas ir izdevīgi!

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .