Komplekts sejas ādas kopšanai dāvanā par pasūtījumu!

Start-460-265-9-2020

Vēlaties kļūt par FABERLIC AK Priviliģēto pircēju vai  konsultantu, tad esat nokļuvis īstajā vietā!!!

Lai āda būtu skaista, tai nepieciešama regulāra kopšana. Līdzekļi no "iSeul" līnijas izstrādāti, to sastāvā iekļaujot Korejā iecienītas vielas, kā arī ņemot vērā eiropiešu ādas tipa īpašības.

Tie nodrošina maksimālu mitrināšanu un bagātina ādu ar vērtīgām vielām.    

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 20. jūlija līdz 9. augustam un veiks pirkumus katalogā Nr.11/2020, dāvināsim komplektu sejas ādas kopšanai:      

  • Pīlinga gels (0851) veicina dziļu un efektīvu ādas attīrīšanu, maigi noņem no ādas virsmas sausās ādas šūnas un palīdz ādai atgūt veselīgu mirdzumu.
  • Hidrofīlā eļļa sejas ādas attīrīšanai (0844) saudzīgi noņem pat visnoturīgākos tonālos līdzekļus un lūpu krāsas, neradot taukainu sajūtu. Bagātina ādu ar nepieciešamajiem vitamīniem un minerāliem.
  • Gels-transformeris (0875) nodrošina īpašu ādas mitrināšanu un palīdz tai atgūt optimālu mitruma līdzsvaru.  
  • Savukārt ērtais galvas apsējs (11575) labi satur matus, lai kosmētiskās procedūras būtu maksimāli komfortablas. 

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā no 20. jūlija līdz 9. augustam.  .
  2. Līdz 9. augustam veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 30,99 €vērtībā.
  3. No 10. līdz 30. augustam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu - komplektu sejas ādas kopšanai.

*Neskaitot autopasūtījumus, servisa maksu un maksu par produktu piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .