Komplekts veļas mazgāšanai no "Home Gnome Greenly"                                    dāvanā par pasūtījuma noformēšanu!

stepstep

Bioloģiskā tīrība bez traipiem!   

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 2021. gada 11. līdz 31. janvārim un veiks pirkumus katalogā Nr.01/2021, dāvināsim biolīdzekļu komplektu veļas mazgāšanai no "Home Gnome Greenly" līnijas (11892 un 11984).Biolīdzekļu komplekts nodrošinās labākus apstākļus efektīvai netīrumu izmazgāšanai par cietā ūdenī. 

Koncentrētais bio veļas pulveris krāsainiem audumiem (11892) lieliski izskalojas, mīkstina audumu un saglabā šķiedras.    

Savukārt koncentrētais, universālais bio līdzeklis traipu tīrīšanai (11984) lieliski iztīrīs sarežģītus traipus un novērsīs nepatīkamus aromātus ne tikai no audumiem, bet arī no paklājiem, mīkstajām mēbelēm un slotas uzgaļiem. 

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā no 2021. gada 11. janvāra līdz 31. janvārim.
  2. Līdz 31. janvārimveic un apmaksā pasūtījumu vismaz 26,99 €vērtībā.
  3. No 1. līdz 21. februārim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņemiet dāvanu  – biolīdzekļu komplektu veļas mazgāšanai no "Home Gnome Greenly" līnijas. 

Kā arī: veiciet pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņem vēl vienu patīkamu pārsteigumu – mājas uzkopšanai paredzēto kosmētikas līdzekļu komplektu mini iepakojumos: uzzināt vairāk!

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! Uzziniet vairāk, kā iegādāties Faberlic iecienītāko produktu komplektus par izdevīgām cenām.

* Visas summas norādītas, neskaitot autopasūtījumus un maksu par produktu piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
 .