AKCIJA 12. KATALOGĀ FABERLIC

Vēlaties kļūt par FABERLIC AK Priviliģēto pircēju vai  konsultantu, tad esat nokļuvis īstajā vietā!!!

Uzticiet rūpes par savām lietām labākajiem! Universālais koncentrētais jaunās paaudzes veļas pulveris efektīvi iztīra traipus, pilnībā izskalojas, novērš veļas dzeltēšanu un pelēcīgā toņa veidošanos. 

Kopā ar universālos skābekļa traipu tīrītāju "Extra Oxy" – Faberlic un vācu kompānijas "DRECO werke" ekskluzīvs kopdarbs – jūs iztīrīsiet no sava iecienītākā apģērba jebkurus netīrumus (pat piekaltušus), kā arī atjaunosiet krāsainu audumu krāsu spilgtumu!

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 12. augusta līdz 1. septembrim un veiks pirkumu 2019. gada 12. kataloga darbības laikā, dāvinām komplektu veļas mazgāšanai:

  • Universālais koncentrētais veļas pulveris pēc jūsu izvēles – aromāts "Alpu pļavas" (11535) vai "Auksta ziemas diena"(11536).
  • Universālais skābekļa traipu tīrītājs "Extra Oxy" (11050).

Lai saņemtu dāvanu:

  1. No 12. augusta līdz 1. septembrim reģistrējieties mājas lapā
  2. Līdz 1. septembrim veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 26,99 €* vērtībā (summāri kataloga darbības laikā).
  3. No 2. līdz 22. septembrim veiciet pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā un saņemiet kopā ar pasūtījumu dāvanu  – komplektu veļas mazgāšanai.

*Neskaitot autopasūtījumus, servisa maksu un maksu par produktu piegādi.

Būt kopā ar Faberlic – tas ir izdevīgi!

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .