Acu ēnu palete "Celebrating Makeup" dāvanā par pasūtījumu!

one shag

Atstāj garlaicīgo vienkrāsaino acu grimu pagātnē!            

Acu ēnu palete "Celebrating Makeup" – tie ir 10 mirdzoši toņi, kurus var lieliski savstarpēji kombinēt – visas nepieciešamās lietas Tava ideālā ikdienas acu grim izvedei! 

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā

 no 26. oktobra līdz 15. novembrim un veiks pirkumus katalogā Nr.16/2020, dāvināsim acu ēnu paleti"Celebrating Makeup" (art. 5808)!

   Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā no 26. oktobra līdz 15. novembrim.  
  2. Līdz 15. novembrim veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 30,99 €vērtībā.
  3. No 16. līdz 29. novembrim kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanā acu ēnu paleti "Celebrating Makeup"!

Būt Faberlic jaunajam pircējam – tas ir izdevīgi! 

*Neskaitot autopasūtījumus un maksu par produktu piegādi.

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .