AKCIJA 15. KATALOGĀ FABERLIC

start-15-19-small

Vēlaties kļūt par FABERLIC AK Priviliģēto pircēju vai  konsultantu, tad esat nokļuvis īstajā vietā!!!

Jutekliski, valdzinoši, noslēpumaini, apburoši - tādi ir "Renata" aromāti, kurus Faberlic izveidojis kopā ar neatkārtojamo Renatu Ļitvinovu.

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā no 14. oktobra līdz 3. novembrim un veiks pirkumu 2019. gada 15. kataloga darbības laikā, dāvinām vienu no aromātiem pēc jūsu izvēles!    

Parfimērijas ūdens sievietēm "Renata" (3030) – tā ir stila un absolūtas sievišķības uzvara. Šim aromātam raksturīgs bezgalīgs noslēpums un šarms, izsmalcinātība un magnētisks spēks, ko pauž vaniļas un upeņu nektāra, kašmira koka un pačūlijas notis. Valdzinošā kompozīcija atmodina Dievieti katrā sievietē.

Parfimērijas ūdens sievietēm "Renata Secret" (3047) – aromāts, kurā savijušās kopā zaļās vīģes, sulīgās bergamotes un ūdenslilijas graciozās notis. Kopā tie rada unikālu patiesas sievišķības tēlu, kuru papildina zeltainās ambras un dūmakainā vetīvera maigais skanējums. 

Lai saņemtu dāvanu: 

  1. No 14. oktobra līdz 3. novembrim reģistrējieties mājas lapā 
  2. Līdz 3. novembrim veiciet un apmaksājiet pasūtījumu vismaz 35,99 * vērtībā.
  3. No 4. līdz 24. novembrim, veicot pasūtījumu vismaz 18  vērtībā, saņemiet kopā ar kārtējo pasūtījumu dāvanu – vienu no aromātiem "Renata" pēc jūsu izvēles!

*Neskaitot autopasūtījumus, servisa maksu un maksu par produktu piegādi.

Būt kopā ar Faberlic – tas ir izdevīgi!

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .