Dizainera veidota eko soma un komplekts "Summer Care" dāvanā par                                                    pasūtījuma noformēšanu!

460-x-265 copy_copy

Vēlaties kļūt par FABERLIC AK Priviliģēto pircēju vai  konsultantu, tad esat nokļuvis īstajā vietā!!!

Gada saulainākajā laikā matiem nepieciešama īpaša kopšana.

Līdzekļi no "Expert hair" līnijas ar tehnoloģiju "Aizsardzība no saules" aizsargās jūsu matus no kaitīgo ultravioleto staru ietekmes, kā arī ļaus saglabāt to skaistumu un veselīgumu! Rezultātā matu cirtām tiks nodrošināta lieliska barošana un mitrināšana, kā arī matiem tiks piešķirs dabisks mirdzums!    

Visiem, kas reģistrēsies Faberlic kompānijā un veiks pirkumu kataloga Nr. 8/2020 darbības laikā, dāvinām modernu dizainera veidotu eko somu un komplektu matu kopšanai no "Summer Care" līnijas:

  • Šampūns visiem matu tipiem "Barošana un krāsas aizsardzība" (7767) maigi attīra matus un galvas ādu. 
  • Balzams (7768) ar sulīgā laima ekstraktu spēcinās matus un padarīs matu cirtas maigākas, savukārt sastāvā iekļautais mentols piešķirs patīkamu vēsuma sajūtu pat viskarstākajā dienā. 
  • Maska (7769) padarīs matus maigākus un paklausīgākus, kā arī piešķirs tiem dabisku spīdumu. 

Lai saņemtu dāvanu:

  1. Reģistrējies mājas lapā no 18. maija līdz 7. jūnijam.  
  2. Līdz 7. jūnijam veic un apmaksā pasūtījumu vismaz 26,99 €vērtībā.
  3. No 8. līdz 28. jūnijam kopā ar kārtējo pasūtījumu vismaz 18 € vērtībā saņem dāvanu – komplektu matu kopšanai no "Summer Care" līnijas un dizainera veidotu somu.  

Kā arīveiciet pirmo pasūtījumu Faberlic kompānijā vismaz 18 € vērtībā 24 stundu laikā pēc reģistrācijas un saņemiet vēl vienu patīkamu pārsteigumu! Uzzināt vairāk >> 

*Neskaitot autopasūtījumus, servisa maksu un maksu par produktu piegādi.

Būt kopā ar Faberlic – tas ir izdevīgi!

Šeit ievietotā informācija palīdzēs Jums izprast daudzas neskaidras lietas, kas saistās ar reģistrēšanos, iepirkšanos un naudas pelnīšanu FABERLIC kompānijā.

Kā kļūt par konsultantu? Kā jau Jūs zināt, FABERLIC kosmētiku nevar atrast veikala plauktos vai tirgū. Mūsu kompānija savu produkciju izplata ar neatkarīgo konsultantu starpniecību, izmantojot tiešās tirdzniecības metodi. Kāpēc neatkarīgie konsultanti? Tāpēc, ka mūsu konsultanti nav atkarīgi no darba devēja iegribām, laika, vietas un apstākļiem. Katrs konsultants pats izvēlas savas darba metodes, darba laiku un vietu. Jūs varat vienkārši ekonomēt naudu, pērkot FABERLIC kosmētiku (kļūt par Priviliģēto klientu). Varat sākt stādāt kā konsultants-pārdevējs un pakāpties augšā pa karjeras kāpnēm- MĀRKETINGA PLĀNU, kļūstot par veiksmīgu konsultantu, kas zina un mīl FABERLIC, un spēj savas zināšanas nodot citiem. Bet Jūs varat kļūt arī par veiksmīgu savas struktūras direktoru, un tikai no Jums būs atkarīgs, cik spēcīga un aktīva būs Jūsu struktūra.

Jums ir iespēja pelnīt trijos veidos:

  • Pērkot kosmētiku personīgām vajadzībām. 
  • Ekonomija ir 25% Pārdodot kosmētiku citiem tās lietotājiem. Tūlītēja peļņa, kuru veido starpība starp priviliģētā klienta cenu un cenu katalogā, līdz 25%
  • Sponsorēšana. Izveidot savu struktūru un saņemt līdz 23% no savas grupas konsultantu kopējās pārdošanas.

Jums ir pamatdarbs? Tas netraucē, jo FABERLIC kompānijā nav noteikta darba laika. Atvēliet FABERLIC kosmētikai kaut vai tikai vienu stundu nedēļā no sava brīvā laika un rezultāti būs redzami. Brīva izvēle, vai ne!

Kompānija FABERLIC apņemas Jums nodrošināt: Atlaides precēm un pakalpojumus Latvijā,Lietuvā,Igaunijā,Vācijā,Īrijā,Lielbritānijā u.c.valstīs.

Ja ir radusies interese, sazinieties ar mani. Izstāstīšu par peļņu un savas naudas ekonomiju sīkāk.


0
Faberlic konsultanta mājas lapa. Lapā izmantoti materiāli no oficiālās SIA "Faberlic Baltija SIA" mājas lapas. 

 .