Jautājums: Mana kliente saka, ka krēmu iedalījums dienas un nakts krēmos – tas ir tikai mārketinga triks, lai pārdotu pēc iespējas vairāk iepakojumus ar vienu un to pašu krēmu. Sakiet, ar ko atšķiras dienas krēms no nakts krēma, un vai var lietot vienu un to pašu krēmu no rīta un vakarā?
Atbild Irina Goļaņina, Faberlic skābekļa kosmētikas divīzijas direktore.
Eksperta atbilde: Dienas un nakts krēmiem ir ne tikai dažādi iepakojumi, bet arī atšķirīgas īpašības, savādāks sastāvs. Naktī mūsu ādai ir viens darba režīms, bet dienā - pavisam cits.
Naktī Jums nav jāaizsargā ādu no saules, putekļu, vēja kaitīgās ietekmes. Šajā diennakts laikā Jūsu ādai nepieciešama aktīva barošana un atjaunošana. Tāpēc nakts krēmi parasti ir daudz piesātinātāki un "smagnējāki". Ja Jūs uzklāsiet nakts krēmu dienā, tad Jūs, visdrīzāk, nejutīsieties komfortabli, jo tas var piešķirt taukainu spīdumu un radīt problēmas grima uzklāšanas laikā.
Dienas krēmiem visbiežāk pievieno SPF – vielas, kas novērš ādas pigmentāciju un foto novecošanos. Vēl dienas krēms bieži vien kalpo kā lieliska grima bāze, tāpēc tā tekstūra ir daudz vieglāka un ne tik bieza, kā nakts krēmam. Tāpēc dienas krēms nevar aizstāt nakts krēmu, un otrādi. Visas kopšanas programmas un līnijas izstrādā eksperti kosmetoloģijas jomā, uzticiet viņiem rūpes par Jūsu ādu un esiet skaistas!
Jautājums: kāda ir nakts krēmu iedarbība un vai var pastiprināt to efektivitāti?
Eksperta atbilde: Krēma galvenais uzdevums, kuru mēs uzklājam uz ādas vakarā – palīdzēt tai atbrīvoties no šlakvielām, barot un mitrināt to, kā arī aktivizēt ādas dabiskos atjaunošanas procesus.
Kamēr mēs atpūšamies, āda atjaunojas, uzņem barības vielas, tāpēc nakts krēma sastāvs ir ļoti bagātīgs. Zināms precīzs aktīvākais šūnu atjaunošanās laiks - no pusnakts līdz četriem no rīta. Ja šajā laika periodā mēs cieši guļam, tad procesam pievienojas klāt melatonīns (hormons) - dabisks antioksidants, kurš cīnās ar ādas novecošanu un regulē diennakts ritmu. Tāpēc doties gulēt pirms pusnakts - tas ir veselīgs ieradums.
Krēms iedarbojas maksimāli efektīvi, ja tas tiek uzklāts savlaicīgi: stundu vai pusotru pirms gulētiešanas. Tādā gadījumā līdzeklis dziļi iesūksies ādā un pusnaktī jau sāks iedarboties, bet lieko krēmu varēs itin viegli noņemt, lai izvairītos no tūskas. Kā pastiprināt nakts krēma efektivitāti? Sākt atbrīvoties no visa liekā jau vakarā: doties siltā vannā ar jūras sāli, rūpīgi attīrīt ādu, iedzert nomierinošu zāļu tēju un neēst 2-3 stundas pirms gulētiešanas. Tad jebkurš krēms, pat vienkāršs mitrinošais, iedarbosies daudz efektīvāk!
Uz ādas virsmas dzīvo baktērijas. Tas ir labi, jo viņas palīdz organismam pretoties infekcijām un izveidot skābju mantiju - aizsargbarjeru no ārējās vides.
Lai saglabātu ādas dabisko eko sistēmu, jāpalīdz labajām baktērijām strādāt - šim nolūkam paredzēti prebiotiķi.
Prebiotiķi – tās ir vielas, kas palīdz atgūt normālu mikrofloru. Tie kalpo kā barojošs substrāts labajām baktērijām un samazina kaitīgo baktēriju vairošanos.
Prebiotiķu klātbūtnē slimību izraisošās baktērijas un sēnītes pārstāj vairoties, normalizējas pH līmenis, tāpēc ādas aizsargmehānisms strādā nevainojami. Kosmētikai, kuras sastāvā iekļauti prebiotiķi, ir plaša iedarbība: tā novērš nepatīkamus aromātus, iekaisumus, blaugznas, kā arī tā ir lieliski piemērota intīmai higiēnai vai mutes dobuma kopšanai.
Mūsu Expert Pharma līniju ir papildinājuši līdzekļi, kuru sastāvā iekļauti prebiotiķi, – tie mitrina un dezodorē, sadziedē un nomierina, palīdz cīnīties ar infekcijām un saglabāt pārliecību par sevi. Tagad mums ir lieliska bioloģiskā aizsardzība!
Lūpu krāsa futlārī parādījās sieviešu somiņās tikai pagājušā gadsimta sākumā, kaut gan visdažādākie lūpu krāsas maisījumi bija pieejami daudz senāk.
Pa šo laiku vienkāršais un diezgan bīstamais sastāvs kļuva par efektīvu un noderīgu produktu! Kādas nozīmīgākās lietas ir vērts akcentēt lūpu krāsas evolūcijā? Kad tika izgudrots mūsdienās pieejamais flakons? Minēsim dažus interesantus faktus!
1. Lai iegūtu dažādus sarkanās krāsas toņus, dāmas senos laikos izmantoja cinobru (dzīvsudraba sulfīts), mīnijs (dzelzs oksīds), karmīnu (viela, kas tiek iegūta no vabolēm), kā arī safrānu vai hennu.
2. Seno laiku lūpu krāsas sastāvdaļas – dabiskas krāsvielas, bišu vasks un dzīvnieku tauki. Vasks, tāpat kā šodien, palīdzēja saglabāt konsistenci, bet tauki neļāva minerāliem bojāt ādu.
3. Pirmā lūpu krāsa ar patīkamu garšu un aromātu parādījās Francijā. 1882. gadā parādījās produkts ar sastāvā iekļautiem melno vīnogu kauliņiem un svaigu pienu.
4. 1903. gadā Vispasaules izstādē Amsterdamā tika nodemonstrēta lūpu krāsa, kuras sastāvā bija iekļauti ar aļņu tauki, principiāli jaunā iepakojumā - apaļās vai kvadrātveida trauciņos, katrs pa 4-5 g. Jaunums ātri kļuva populārs, to uzklāja ar otiņas palīdzību vai vienkārši ar pirkstiem.
5. Zīmuļa formas lūpu krāsa, pagaidām bez futlāra, parādījās XIX gadsimta beigās, un atkal Francijā. To pārdeva ietītu zīda audumā un papīrā. Savukārt iecienītā lūpu krāsa tūbiņā - tas ir Jeļenas Rubenšteinas nopelns. Viņas kompānija izlaida šo produktu 1920. gadā, kaut gan 1915. gadā amerikānis Moriss Levi izdomāja metāla flakonu. Vēl viens Rubenšteinas sasniegums - lūpu krāsa ar saules aizsargfaktoru.
6. Mašīnas lūpu krāsas ražošanai tika izgatavotas 1949. gadā. Amerikāņi sāka fasēt lūpu krāsu metāla un pat plastmasas tūbiņās.
7. 1927. gadā ķīmiķis Pols Bodekrua izveidoja noturīgu lūpu krāsu. Galvenā šī produkta priekšrocība kļuva par tā galveno trūkumu – grimu nebija iespējams nomazgāt, un neveiksmīgais produkts tika izslēgts no dāmu iecienītāko produktu saraksta. 1950. gadā kompānija Hazel Bishop piedāvāja alternatīvu – šī lūpu krāsa bija maigāka, kaut gan pilnībā nenomazgājās pat vakarā, kad tiek veikta ādas attīrīšanas procedūra. Tā radās pirmais sauklis "Pamodies skaista".
8. No ХХ gadsimta vidus lūpu krāsas ražotāji sacenšas ne tikai vizuālā efekta jomā: populārajam kosmētikas produktam jānodrošina lūpām pilnvērtīgu kopšanu. Lūpu krāsas sastāvā iekļauts vasks, tauki un eļļas, galvenā no kurām – rīcineļļa. Kopš tā laika, pateicoties kopjošām vielām, lūpu krāsa mitrina, aizsargā un baro lūpas, tāpēc vairs nav jāizvēlas starp skaistumu un komfortu!
Vai jums jau ir sava iecienītākā lūpu krāsa?
Mirdzošs un skaists smaids raisa uzticību un ļauj ar pārliecību baudīt ikdienu, kā arī tas ir apliecinājums veseliem un koptiem zobiem. Papildus regulārai ikdienas mutes dobuma higiēnai ar atbilstošiem kopšanas līdzekļiem, žilbinošu smaidu iespējams izcelt, piemeklējot piemērotas krāsas apģērbu, aksesuārus, kā arī pareizi lietojot un izvēloties dekoratīvo kosmētiku.
1. Izvēlies pareizo lūpu krāsas toni. Vieglākais veids, kā izcelt baltus zobus, ir piemeklēt pareizo lūpu krāsas toni. Izvēlies auksto toņu lūpu krāsas, piemēram, zilā vai purpura nokrāsā, tas palīdzēs akcentēt baltus zobus, savukārt, sarkana, oranža un brūna krāsa, piešķirs tiem dzeltenīgu nokrāsu. Tomēr atceries, ka ne tikai lūpu krāsai, bet arī ādas krāsas tonim ir nozīme. Piemēram, gaišai ādai piemērotākas ir lūpu krāsas maigos toņos, savukārt tumšākai ādai vislabāk piestāv tumši sarkana un bordo lūpu krāsa.
2. Nē – spilgtai dekoratīvajai kosmētikai!Lai izceltu smaidu, mirdzošu un žilbinošu, centies lietot dekoratīvo kosmētiku neitrālos toņos, piemēram, izvēloties acu ēnas, dod priekšroku aukstām krāsām. Savukārt visas nepilnības un sejas apsārtumu notušē ar tonālo krēmu un divu toņu sejas pūderiem – arī tas palīdz akcentēt zobu baltumu.
3. Izmēģini inovatīvus mutes dobuma higiēnas produktus. Zobu balināšanas procedūras ir tikai viena no metodēm, lai padarītu zobus baltākus, jo tai seko virkne inovatīvu mutes dobuma higiēnas produktu un vienkārši ieteikumi, kas padara zobus mirdzošus un baltus. Piemēram, sarkanvīns un kafija negatīvi ietekmē zobu emaljas krāsu, savukārt, ikdienas ēdienkarti papildinot ar pareizajiem produktiem, piemēram, āboliem, saglabāsi izteikti žilbinošu smaidu.
4. Dod priekšroku zilu toņu apģērbiem. Tāpat kā piemērota lūpu krāsa, arī pareiza toņa apģērbs var palīdzēt izcelt baltus zobus – tieši zilas nokrāsas apģērbs tam būs vispiemērotākais. Tomēr tas nenozīmē, ka ikdienā ir jāvelk tikai spilgts tirkīza apģērbs, jo žilbinoša smaida efektu veicinās arī purpura, tumši zilas vai pelēkas krāsas ikdienas garderobē. Šī paņēmiena noslēpums ir itin vienkāršs – dzeltenie toņi kontrastē ar zilu nokrāsu, radot efektu, kura rezultātā zobi izskatās baltāki. Iesakām izvairīties arī no sniegbalta apģērba ķermeņa augšdaļā, jo tas var radīt efektu, kura rezultātā zobi izskatās dzelteni.
5. Krēmkrāsas aksesuāri. Žilbinoši baltu smaidu palīdz izcelt arī krēmkrāsas vai smilškrāsas aksesuāri. Piemēram, auskarus un kaklarotas, labāk izvēlēties tādā tonī, kas kontrasta rezultātā ievērojami izceltu un radītu iespaidu, ka zobi ir balti. Dod priekšroku zelta rotaslietām.
Jautājums: Kādā secībā izmantot produktus no Age Power Expert līnijas? Kā izdarīt tā, lai līdzekļu iedarbība būtu maksimāli efektīva, bet rezultāts būtu komplekss?
Eksperta atbilde: 1. SOLIS – art. 1060 – uzklājam koncentrātu "Stop krunciņām" lokāli uz deguna sānu malām, uz krunciņām acu, pieres zonā un starp uzacīm.
Koncentrāts nekavējoties bloķē muskuļu saraušanos un novērš mīmikas krunciņu veidošanos.
2. SOLIS – art. 1060 – serumu "Dziļu krunciņu korektors" jāuzklāj tajās pašās vietās: uz deguna sānu malām, uz krunciņām acu, pieres zonā un starp uzacīm. Serums un aizpilda dziļas krunciņas un palīdz ādai atgūt elastību.
3. SOLIS – art. 1060 – uzklājam ādas tvirtuma aktivētāju ar 3D efektu uz sejas ādas, masējot ādu ar rullīšiem dažas minūtes, veltot īpašu uzmanību vaigu lejasdaļai un zodam. Līdzeklis nostiprina elastīna šķiedru tīklojumu, izveidojot izturīgu ādas "karkasu", novērš tās izstiepšanos un nokarāšanos, izlīdzina krunciņas un savelk sejas ovālu.
4. SOLIS – art. 1060 – uzklājam plānā kārtiņā aktīvo serumu ar kolagēnu uz attīrītas sejas ādas. Produkts veicina ādas dabīgā kolagēna atjaunošanos, nodrošinot vizuāli pamanāmu atjaunojošu efektu.
5. SOLIS – art. 1060 – uzklājam plānā kārtiņā krēmu "Apļa plastika" uz sejas un kakla ādas. Krēms savelk, modelē un nostiprina sejas kontūras, novērš sejas ovāla deformēšanos, palīdz ādai atgūt elastību, blīvumu un tonusu.
Lietošanas kurss - 60 dienas, nepieciešamas gadījumā var atkārtot pēc 1-2 mēnešiem.
Uzklājat tonālo krēmu ar rokām vai otiņu? Izmēģiniet vēl vienu profesionālu veidu, kas ļaus iegūt vienmērīgu sejas ādas toni, kā arī novērtējiet tā priekšrocības!
1. Smailais galiņš palīdzēs piekļūt grūti pieejamām vietām - uzklāt tonālo līdzekli ap degunu, lūpu un acu stūrīšos.
2. Sūklītis neatstāj uz ādas pūkas un plankumus, tas iedarbojas, kā plata otiņa, padarot tonālā krēma uzklāšanas procesu ātrāku un kvalitatīvāku.
3. Ar sūklīti var uzklāt jebkurus tonālos līdzekļus - krēmu, fluīdu, konsīleri.
4. Sūklīša materiālam nav aromāta, tas neizraisa alerģiju, kā arī izgatavots no ļoti maiga materiāla.
5. Sūklīti var lietot sausā un mitrā veidā: pirmajā gadījumā jūs iegūsiet blīvāku pārklājumu, bet otrā - vieglu un gaisīgu.
6. Pilienveida formas aksesuāru ērti turēt rokā, tas ir ļoti elastīgs un nedeformējas, tā lietošanai nav nepieciešamas īpašas iemaņas.
7. Lietojot sūklīti mitrā veidā, tas palīdzēs ietaupīt tonālo līdzekli!
Aromātiskās piedevas no Faberlic ar sastāvā iekļautām dabīgām ēteriskām eļļām ne tikai padarīs daudzveidīgāku iecienīto dzērienu garšu, bet arī nekavējoties uzlabos emocionālo stāvokli, pasargās no stresa un pārslodzes.
1. Nomierināties un viegli aizmigt.
2. Uzmundrināties un vairot pozitīvu noskaņojumu.
Rūgtais, vēsais Melisas ziedu-citrona aromāts palīdzēs ķerties klāt darbam ar jauniem spēkiem. Tas iedvesmos un uzmundrinās, palīdzēs pieņemt svarīgu lēmumu un izmainīs jebkuru, pat visparastāko darba dienu.
3. Pieņemt svarīgu lēmumu.
Vieglais, zāļu, pikantais Melisas ziedu-citrona aromāts palīdzēs palūkoties uz dzīvi daudz pragmātiskāk. Jūs ieraudzīsiet lietas tādas, kādas tās ir, jums pietiks izlēmības veikt grūtu izvēli vai atrast izeju no sarežģītas situācijas. Vēl fenhelis normalizē gremošanu.
4. Atbrīvoties no trauksmes sajūtas.
Siltais, saldenais Melisas ziedu-citrona aromāts palīdzēs atjaunot emocionālo līdzsvaru – tas, ko jūs vēl pavisam nesen uzskatījāt par katastrofu, izrādījās samērā viegli pārvarams šķērslis. Burvīgais apelsīns - čempions noskaņojuma uzlabošanas jomā!
5. Novērst hronisku nogurumu.
Atsvaidzinošais Melisas ziedu-citrona aromāts palīdzēs novērst hroniska noguruma sindromu un novērst neefektīvas atpūtas sekas. Pienācis laiks totālām pārmaiņām - svaigām domām, patīkamām emocijām un uzmanības pievēršanai detaļām!
6. Novērst garastāvokļa svārstības.
Lielisku noskaņojumu nevar sabojāt nepastāvīgi laika apstākļi. Daudz lielāka nozīme ir jūsu gatavībai fantazēt un nebaidīties no pārmaiņām!
1. Izrotājiet māju ar tekstilizstrādājumiem dzeltenā krāsā
Dzīvespriecīgi un gaiši akcenti padarīs interjeru košāku. Dzelteni spilveni, galda lampas, fotorāmīši, galdauti un aizkari nekavējoties izmainīs istabu. Tikai nepārcentieties - aprobežojieties tikai ar dažiem priekšmetiem. Jo sevišķi efektīvi dzeltenas detaļas izskatīsies interjerā, kas ieturēts zaļos, tirkīza vai brūnos toņos.
2. Piepildiet istabu ar citrusaugļu aromātu
Trauks ar apelsīniem vai mandarīniem pilda uzreiz divas funkcijas - košas krāsas akcents un aromatizētājs. Var iztikt bez augļiem - izmantojiet izsmidzināmu, aromatizētu ūdeni - gaisa atsvaidzinātāju ar citrusa aromātu. Līdzeklis ne tikai piepildīs gaisu ar patīkamu aromātu, bet arī attīrīs to no nelieliem puteklīšiem.
3. Ļaujiet iemirdzēties stiklam un spoguļiem
Tik tikko nomazgāta stikla žilbinošai spīdums – svētku pazīme, kas pazīstama jau no bērnības. Jums tikai atliek nomazgāt logus, skapīšus ar spoguļiem un visus stikla elementus, un māja sāks smaidīt!
4. Izrotājiet interjeru ar jaukākajām atvaļinājuma fotogrāfijām
Protams, labākais, ko varēja atstāt atvaļinājums - tās ir pēdas jūsu atmiņā. Košas fotogrāfijas nekavējoties atsauks atmiņā pašus laimīgākos mirkļus, un diena, kad viss bija labi, nekad nebeigsies!
5. Ielieciet vāzē ziedus
Tām nav obligāti jābūt rozēm, lilijām vai tulpēm - izveidojiet buķeti no pļavas puķēm, vai arī iegādājieties ziedošus augus podiņos.
6. Nebaidieties no baltās krāsas
Interjers gaišos toņos vienmēr izskatās grezni un burtiski mirdz no iekšpuses. Lustras, galdauti un mēbeles bēšos vai piena toņos uztver visniecīgākās gaismas daļiņas un atspoguļo tās, piepildot telpu ar mirdzumu. Lai gaišā krāsa nesagādātu rūpes, izmantojiet ātrai virsmu attīrīšanai paredzētus līdzekļus. Savukārt ar rokām darinātas detaļas baltā krāsā padarīs istabu vēl omulīgāku!
Jauku un saulainu dienu vēlot!
"Svaigums, svaigums un vēlreiz svaigums", – sakām mēs nopakaļ klasiķa varonim, piebilstot: "Skaistums, vieglums un lielisks noskaņojums!" Izbaudiet katru vasaras dienu, pieslēdziet fantāziju, un tad pat parasts vakars un vienkārša sevis kopšana kļūs par romantisku un aizraujošu piedzīvojumu.
1. Vasarā ādu jāattīra vairākas reizes dienā. Cīnieties ar kārdinājumu noskalot seju ar ledus aukstu ūdeni – lietojiet istabas temperatūras ūdeni. Dienas laikā lieliski noderēs mitrinošais, izsmidzināmais līdzeklis, bet tuvāk vakaram varat uzklāt masku, kas pagatavota no svaigu dārzeņu, augļu un ogu gabaliņiem.
2. Izvēlieties krēmus un gēlus ar maksimāli maigu tekstūru, piemēram, no Verbena vai Verbena vasaras līnijas. Lieliskas kopšanas un izsmalcinātu ziedu aromātu kombinācija - tieši tas, kas nepieciešams karstā laikā!
3. Vasarīgas pārmaiņas attiecas arī uz grimu: grimu, birstošais pūderis, lūpu spīdums vai daudzfunkcionāla lūpu krāsa ar serumu… Lai dzīvo viegls grims, kuru var ātri uzklāt un viegli nomazgāt!
4. Svaigi аromāti dara brīnumus. Piparmētra un melisa, citrons un greipfrūts, lavanda un bergamote – ēteriskās eļļas var pievienot vannai kopā ar vannas putām, dušas gēlus var lietot katru dienu, bet dzērienu koncentrātus var pievienot siltai tējai.5. Ēdiet pašas pagatavotu saldējumu. Šī maigā kāruma pagatavošanai nav obligāti jāiegādājas īpašas iekārtas - varat pagatavot to no kokosa piena un mellenēm vai avenēm un mājas jogurta. Viss, kas jums būs nepieciešams – tas ir blenders, veidnes un saldētava.
6. Sarīkojiet šovasar vismaz vienu foto sesiju. Nav svarīgi, kas un kā jūs fotografēs, galvenais, lai bildes būtu neparastas. Izmantojiet senlietas no jūsu vecmāmiņas krājumiem, gleznaino lauku ainavu fonu, pilsētas mākslas objektus vai savu iemīļotāko vietu tuvākajā parkā.
7. Dodoties ceļojumā, neņemiet līdzi pēc iespējas mazāk mantu. Kad jūs dosieties ceļā, nepaņemot līdzi neko lieku, jūs sajutīsiet, ka varat vairāk, nekā domājāt. Saglabājiet atmiņā apmeklēto vietu atmosfēru un atsvaidziniet domas, emocijas un jūtas. 8. Spēlējieties ar bērniem. Mēģiniet piedāvāt viņiem kaut ko aizraujošāku, nekā datorspēles. Apslēptā manta un sarežģīts šīs mantas atrašanas plāns nodrošinās jums lielisku laika pavadīšanu kopā ar ģimeni visas dienas garumā, bet atmiņas paliks uz visu mūžu.
9. Atsvaidziniet savus uzskatus par kulināriju. Izvāriet ievārījumu no visdažādākajām ogām, ielejiet to skaistās burciņās un uzdāviniet draugiem un radiem – katram savādāku. Jums būs nodrošināta kompānijas dvēseles un lielas izgudrotājas reputācija!
10. Jūs nevarat šobrīd doties atvaļinājumā? Iepazīstiet savu pilsētu un vairāk staigājiet ar kājām. Vienmēr atradīsies jaunas vietas un notikumi, kurus jūs varētu parādīt draugiem-tūristiem. Kļūt par ceļotāju labi zināmā vietā ir daudz aizraujošāk, nekā doties uz svešu valsti!
Sejas ādas krāsa - grima pamats, bez perfekti vienmērīga toņa nevar izveidot nevainojamu tēlu! Nepietiks tikai ar to, ka jūs iegādāsieties iespaidīgu tonālo līdzekļu arsenālu - tos jāmāk pareizi lietot. Tai pat laikā ļoti izplatītas ir kļūdas, kas tiek pieļautas klasiska grima izveides laikā.
1. Grima bāzes nelietošana
Grima bāze nomaskē ādas nelīdzenumus, novērš lobīšanos un sausumu, kas zem tonālā krēma kārtas būs jo sevišķi labi pamanāmas lietas! Turklāt grima bāze padara grimu noturīgāku.
2. Bronzanta uzklāšana uz visas sejas ādas
Šis līdzeklis paredzēts sejas skulpturēšanai. To nevar izmantot kā tonālo līdzekli, lai izveidotu vienmērīgu sejas ādas toni.
3. Vaigu ēnu uzklāšana tikai uz vaigu kauliem
Viegls un dabisks vaigu sārtums, kas piešķirts ar vaigu ēnu palīdzību, ne tikai padara seju svaigāku – tas koriģē sejas formu. Trīsstūrveida seja kļūs ovāla, ja jūs uzklāsiet nedaudz vaigu sārtumu pieres sānu daļā, bumbierveida sejai jāuzklāj vaigu ēnas vaigu lejasdaļā, apaļai - virs deniņiem.
4. Konsīlera un izgaismojošā seruma nelietošana
Ar izgaismojošā seruma palīdzību tiek koriģēts ādas reljefs. Pateicoties sīkajām gaismu atstarojošām daļiņām, izgaismojošais serums rada ādas "iekšējā mirdzuma" efektu - āda izskatās tā, it kā tā būtu veidota no marmora, šāds efekts jo sevišķi nepieciešams vakara grimam. Uzklājot nedaudz izgaismojošo serumu virs augšlūpas, vizuāli tiek palielināts lūpu apjoms. Korektors palīdzēs nomaskēt ādas apsārtumu, tumšos lokus, iekaisumu - tonālajam krēmam nepiemīt šādas īpašības.
5. Nepareiza konsīlera izēnošana
Nevajag censties nomaskēt ādas nepilnības ar vienas rokas kustības palīdzību. Uzklājiet konsīleri punktu veidā, maigi iemasējot ādā. Uzklājiet līdzekli zem acīm, gar orbītas kaulu, izēnojot lejupejošā virzienā.
6. Tonis ar mānīga "iedeguma" efektu
Viena no izplatītākajām kļūdām, izvēloties tonālo krēmu – pārāk tumšs tonis. Uzklājot šādu toni, pirmajā brīdī varētu šķist, ka sejas ādas krāsa kļuvusi svaigāka, jo sevišķi pavasarī, kad ir samērā bāla āda. Tomēr tonālajam krēmam jābūt vienā tonī ar jūsu sejas ādas krāsu, savādāk jums neizdoties izvairīties no maskas efekta.
7. Mākslīgais apgaismojums
Neizvēlieties un centieties neuzklāt tonālo līdzekli mākslīgā apgaismojumā. Maigais un skaistais apgaismojums, ar kādu mūs lutina kosmētikas veikali, nomaskē nelielas nepilnības un toņu nesakritību. Saulē tas ir redzams daudz labāk!
Autiņiem, rāpulīšiem un paladziņiem nepieciešama īpaša uzmanība un rūpes, lai bērni justos komfortabli un droši.
Jums nenāksies berzt mēbeles ar asām birstēm un sūkļiem
Kāds manikīrs būs aktuāls 2016. gada vasarā? Mēs apkopojām pašas aktuālākās tendences, lai jūs varētu izveidot modernu manikīru.
1. Gari nagi vairs nav modē
Gari un uzkrītoši nagi jau sen vairs nav modē, tāpēc ar šādi nagi neizraisīs sajūsmu un pozitīvas emocijas. Nagu garums atkarīgs no to dabiskās formas, optimāli būs, ja brīvā naga daļa nebūtu garāka par 3-5 mm.
2. Modē ir gan spilgts, gan arī nude stilā veidots manikīrs
Ļoti populāra ir nagu laka tirkīza, pistācijas un ceriņkrāsā. Arvien populārākas kļūst izaicinošas krāsas. Šodien ir neierobežotas iespējas izveidot spilgtu manikīru - pieejams ļoti plašs nagu laku krāsu klāsts un visdažādākie specefekti! Spilgti nagi - tā ir eleganta tēla neatņemama sastāvdaļa, jums tikai jāizvēlas pareizu toni. Savukārt tad, ja jūs nevēlaties akcentēt savu manikīru, tad izvēlieties vienmēr aktuālo klasisko manikīru nude stilā.
3. Skaistumkopšanas aparāti pieejami visiem
Aparātu manikīrs mājas apstākļos - tā ir realitāte. Elektroierīces, kas darbojas ar parastu bateriju palīdzību, slīpē un pulē nagu virsmu, noņem kutikulu un piešķir nagiem vajadzīgo formu dažu minūšu laikā. Turklāt šāda ierīce nemaksā pārāk dārgi.
4. Nagu laka bižutērijai pieskaņotā tonī
Jūs arī domājāt, ka nagu lakai jāsakrīt ar lūpu krāsas toni? Iespējams, bet lielāks efekts tiks panākts tad, ja nagu laka būs vienā tonī ar gredzenu, rokassprādzi vai jostu.
5. Aizmirstiet par spiciem nagiem
Papildinot pirmo punktu, vēlamies atgādināt par jaunāko tendenci pēdējo gadu laikā. "Plēsīgo dzīvnieku" manikīrs kļūst arvien mazāk populārs, tagad modē ir ovāli vai kvadrātveida nagi - atkarībā no pirkstu garuma un nagu formas.
Faberlic palīdzēs saprast, vai jūsu ādai nepieciešams papildus skābeklis.
Saskaitiet punktus par atbildēm, un jums vairs nebūs nekādu šaubu!
1. Kur jūs dzīvojat?
klusā ciematā vai viensētā – 0;
lielpilsētā – 2;
pilsētā, kur atrodas rūpniecības uzņēmumi – 1.
2. Kāda ir jūsu attieksme pret smēķēšanu?
smēķēju – 2;
ģimenes locekļi smēķē manā klātbūtnē – 1;
man ir paveicies, man līdzās gandrīz nekad nav tabakas dūmu – 0.
3. Vai jūs dzerat kafiju?
jā, dienā izdzeru vairāk par divām krūzēm – 2;
parasti dzeru tikai brokastīs – 1;
dzeru reti, laiku pa laikam – 0.
4. Kā jūs raksturotu savu darbu?
mūžīgā cīņa, miers man tikai sapņos rādās – 2;
man līdzās ir domubiedri – 1;
lieliska atpūta – 0.
5. Vai jums ir aktīvs dzīvesveids?
jā, bet tikai darba dēļ – 2;
skriešanu uzskatu par labāko nodarbi no rīta vai vakarā – 0;
cenšos pavadīt laiku brīvā dabā vai doties uz sporta zāli, bet ne vienmēr sanāk – 1.
6. Vai jūs veltāt pietiekami daudz laika miegam?
protams, miegs - tā ir svēta lieta – 0;
tik daudz darāmā, ka gandrīz vienmēr neizguļos – 2;
dažreiz es neievēroju dienas režīmu, bet parasti cenšos doties gulēt laicīgi – 1.
7. Ko jums nozīmē pastaiga svaigā gaisā?
ierasts ikdienas dzīves fons – 0;
ilgi gaidīta atpūta brīvdienās – 1;
reta likteņa dāvana – 2.
Rezultāti:
0–4 punkti. Apsveicam: jūs piederat to laimīgo cilvēku skaitam, kuriem izdodas apvienot interesantu darbu ar aktīvu atpūtu. Jūs rūpējaties par savu veselību, kā arī neaizmirstat lutināt ādu ar svaigu gaisu un kvalitatīvu kopšanu.
5–9 punkti. Vēl mazliet - un ādai vairs nepietiks skābekļa. Jūs visiem spēkiem cenšaties ievērot veselīgu dzīvesveidu, taču apstākļi ir spēcīgāki par jums - papildus skābeklis jūsu ādai nāks tikai par labu.
10–14 punkti. Situācija ir gaužām bēdīga. Jums pēc iespējas ātrāk nepieciešama kārtīga skābekļa deva. Neļaujiet ādai priekšlaicīgi novecot, parūpējieties par to!
Balzāms un sprejs-ledus sejai "Leģendārais skābeklis" palīdzēs ādai atjaunoties un pretoties nelabvēlīgai videi. Spoguļa attēls priecēs jūs ar katru dienu arvien vairāk, un tad sapņi par veselīgu dzīvesveidu kļūs par realitāti ātrāk, nekā jūs gaidījāt!
Serums kļuvis par pieejamu un populāru produktu. Ar ko atšķiras krēms no
seruma un kā tos lietot – kopā vai atsevišķi? Krēmam un serumam ir atšķirīga
iedarbība. Ja krēms vispirms dziļi mitrina un baro ādu, tad serums
strādā ar konkrētu problēmu – sausu ādu, pazeminātu tonusu, krunciņām
– ātri un intensīvi, jo satur aktīvās vielas lielā koncentrācijā.
Krēms iedarbojas kompleksi, to jālieto sistemātiski, tāpēc efekts būs
pamanāms pēc trīs nedēļu ilgas lietošanas, savukārt serums nodrošina ātru
rezultātu.
Krēmu jālieto regulāri, lai katru dienu nodrošinātu ādas novecošanas
profilaksi, rūpētos par ādas mitrināšanu, aizsargātu no ultra violeto staru
iedarbības. Serumu jālieto kursa veidā divus mēnešus: katru
dienu jāuzklāj uz sejas ādas un dekoltē zonas 3-4 pilienus līdzekļa, vēl to par
pievienot nakts vai dienas krēmam – tas pastiprina tā iedarbību un padara
rezultātu pamanāmāku.
Serumu var lietot jebkurā vecumā: līdzekļi jaunai ādai galvenokārt
mitrina ādu un nodrošina ādas novecošanas profilaksi, bet nobriedušai ādai
paredzētie līdzekļi rekonstruē matrici un atjauno ādas stuktūru.
Koncentrētais mitrinošais serums no Prolixir līnijas (ādai no 25 gadu
vecuma) palīdz cīnīties ar ādas novecošanu DNS līmenī, atjauno un izlīdzina
ādu, stimulē dabisku atjaunošanās procesu. Atjaunojošais serums no Renovage līnijas (ādai no 50 gadu
vecuma) nostiprina un atjauno sejas ādas proporcijas, savelk ādu un izlīdzina
tās reljefu. Jebkurā vecumā vienlaicīga krēma un seruma lietošana nodrošina
vislabāko efektu – līdzekļi no vienas līnijas lieliski papildina viens otru un
pastiprina iedarbību!
Kas kopīgs pareizai ādas attīrīšanai un antinovecošanas kopšanai? Sākot cīņu ar pirmajām ādas novīšanas pazīmēm, pievērsiet lielāku uzmanību skaistumkopšanas procedūrām. Jums būs nepieciešami paši saudzīgākie līdzekļi un stingra ādas kopšanas grafika ievērošana!
1. Gēls vai putiņas, kas atbilst jūsu vecuma kategorijai
Lai cik arī aizņemta nebūtu jūsu diena, ideāla ādas attīrīšana - tā ir procedūra, kuru obligāti jāveic katru vakaru. Veiciet to regulāri, izmantojot vienu un to pašu shēmu: līdzeklis kosmētikas noņemšanai – putiņas sejas mazgāšanai – toniks, un no rīta spogulī redzamais attēls jūs patīkami pārsteigs!